O nas

O nas

jcoffPowstaliśmy z pasji do piękna i chęci dokonania czegoś, co pozwoli innym bardziej wtulić się w domowe pielesze. Nasza pracownia powstała dla ludzi, którzy chcą otulić swoje wnętrza oryginalnymi i stworzonymi specjalnie dla nich produktami, wnoszącymi do domu naturalne piękno i wyjątkowy design.
Kiedy pierwsza poduszka pojawiła się na naszej sofie dała nam wiele radości. Teraz dzielimy się tym z Wami. Głównym założeniem jest funkcjonalność, ale istotny jest również element zabawy i zaskoczenia. Dlatego też w naszych produktach możecie odnaleźć ekspresyjne, nasycone kolory, zaskakujące formy, nietypowe zdobienia, ciekawe połączenia materiałów. Poduszka ozdobna jest wspaniałym elementem dekoracyjnym do każdego pokoju i salonu.
422710_390522981019064_762316086_nPoduszki wykonane są metodą, bardzo trwałego, druku sublimacyjnego na mikrofibrze satynowej. Składają się z poszewki z zamkiem błyskawicznym i białego wypełniacza w środku. Wszystkie nasze poduszki wykonane są ręcznie z wielką dbałością o jakość i estetykę, co czyni je unikatowymi i wyjątkowymi.
Dodatki do poduszek wyszukujemy wśród ofert firm z całego świata. Wybieramy tylko te, które zdecydowanie pasują do projektu, a czasem tworzymy je sami. Dzięki naszym wysiłkom w poszukiwaniu harmonii dostajecie wyjątkowy produkt, który nie tylko zachwyca oryginalnością, ale sprawia, że sofa czy fotel wygląda zupełnie inaczej.
W naszych projektach sięgamy po motywy wzornicze zainspirowane sztuką ludową i orientalną. Często początek nowego wzoru stanowi motyw znaleziony na ruchliwej ulicy, gazecie czy otaczającej przyrodzie ze swoim połączeniem delikatności z zaskakującymi akcentami.
IMG_8798a4Inspiracja stylem RETRO sprzyja tworzeniu ponadczasowych i funkcjonalnych produktów wysokiej jakości, które idealnie wyróżniają się we współczesnych wnętrzach. Retro w najlepszym wydaniu i w najwyższej jakości.
Intensywne kolory ożywią wnętrze i gustownie podkreślą korespondujące kolory ścian czy innych dodatków. Zyskasz piękną dekorację, która każdego dnia będzie „łechtać twoje oczy”. Chcemy pokazać Wam jak wiele można zmienić w najbliższym otoczeniu, jeśli tylko wszystko będzie ze sobą harmonizować.

Have your say

Translate »